Про нашу школу

/Files/images/SDC10872.JPG

Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про загальноосвітній заклад та власним статутом.

Головним завданням Школи є забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення, а також для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство.

Школа створює сприятливі умови для самовираження особистості учнів у різних видах діяльності, розкриття у них позитивних природних нахилів, здібності і обдарованості.