День Соборності України!

2019-01-22

/Files/images/sobornst/IMG_0750.jpeg

Державне свято День Соборності України учні Середньої загальноосвітньої школи № 4 м. Києва відзначили урочисто та патріотично. У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти намалювали яскраві газети, приурочені до Дня Соборності. Учні поглибили свої знання про історію виникнення свята, ознайомились з цікавими фактами про Україну. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності . Вчителі та учні нашої школи переповнені почуттям патріотичного обов’язку будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

/Files/images/sobornst/image_50433281.JPG

/Files/images/sobornst/IMG_0750.jpeg