• Ви знаходитесь тут:

• Про організаційні заходи прийому дітей до 1-х класів

Наказ РУО № 84 від 27.05.2020

"Про прийом дітей до 1 - х класів ЗЗСО Дніпровського району м. Києва у 2020 році"

Наказ ДОН № 86 від 27.05.2020

"Про прийом дітей до 1 - х класів ЗЗСО м. Києва у 2020 році"

Лист Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06.05.2020 " 063-2467

"Про зарахування до закладів освіти"

/Files/images/прийом до 1 - го класу.jpg

Шановні батьки майбутніх першокласників.
В 2020 році ми відкриваємо 2 класи, в яких плануємо навчати 56 дітей.

На виконання наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до наказу від 05.02.2020 № 21 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році» ми розпочнемо прийом заяв до 1-х класів нашої школи після завершення карантину. Ми обов’язково змінимо графік прийняття документів і зможемо зустрітися з усіма, хто бажає навчатися в нашій школі. На виконання п. 4 ст.12 розділу ІІ Закону України «Про освіту» початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2019 року № 367, заяву та документи подають особисто батьки дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До закладу освіти необхідно подати:
· копію свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу);
· оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”;
· документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків.

Першочергово зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та / або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.

У період карантину можна надсилати документи на електронну пошту навчального закладу.
E-mail: verovckinajanna@ukr.net